FOTOSELLİ "OTOMOTİK" KAPI

Fotoselli kapılar özellikle girişi çıkışın yoğun olduğu otel, işyeri, alışveriş merkezi, hastane, cafe ve restaurant gibi mekanlarda hızlı açılıp kapanabilmesi sebebiyle tercih edilen otomatik kapı sistemleridir.

Dış ortam ile bağlantıyı engelleyerek, iç mekanın soğuk-sıcak hava dengesini korumaktadır.Ayrıca kapalı halde mekandaki hijyeni de muhafaza etmektedir. Sessiz çalışabilme özelliği ile kullanımda avantaj sağlayan fotoselli kapılar, canlı ve cansız tüm cisimlere duyarlıdır.

Özel tasarımı sayesinde estetik ve çağdaş çözümler sunmaktadır.Cam uygulaması sayesinde dış görüntüyü kapatmaz ve mekanların dışarı ile bağlantıda kalmasını sağlar.

Kullanım kolaylığı ve görsellik açısından, mekanlar için mükemmel çözümler sunar.İnce ve zarif tasarımı ile mekana şıklık katmakla birlikte, sınırsız renk seçenekleri ile mekanın konseptine uyum sağlamaktadır.

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri, günümüzde her alanda kullanım olanağı sağlamaktadır. Her hangi bir fiziki kuvvet uygulamadan sensörleri sayesinde otomatik olarak açılır. Tek ve çift taraflı açılan kayar fotoselli kapılar daha çok ticari alanlarda da kullanım göstermektedir. Alışveriş merkezlerinde, hastahanelerde, havaalanlarında ve büyük çaplı işletmelerde insanların devamlı olarak kullandığı ortak kullanım alanlarında kullanılmaktadır.

Fotoselli kapılar kötü hava koşularında ve aşırı sıcaklarda ortamdaki mevcut ısıyı muhafaza eder. isteğe göre otomatik, şifreli, kartlı ve elle çalışan çeşitleri de mevcuttur. çif taraflı sağa – sola kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortam arasındaki hava akımı, toz ve ses girişini engelleme açısından kontrolü elinde tutar.

  Bize Ulaşın

  Tüm sorularınız ve fiyat teklifi almak için

  Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Adres: Esentepe mah. Ecza Sk. No:4/1 Levent-Istanbul / Turkey

  Telefon: 0212 279 74 79

  E-Posta: info@sgayapi.com
  DİĞER HİZMETLERİMİZ

  Tüm hakları saklıdır. © 2022

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.