GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ

Giyotin cam sistemleri, kumandalı, motorlu ve dikey eksende çalışan bir sistemdir. Giyotin sistemler, pergola ürünlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hem kullanış hem de tasarım açısından oldukça güzel bir sistemdir. Ayrıca esnek ve her alana uyarlanabilir bir sistem olduğundan güvenle uygulanabilir. Ayrıca sistem ray profilleri üzerine iki kanatlı camların montajıyla kurulabiliyor.

Sistemin üst kısmında bir motor bulunur. Bu motor, çelik zincir ve dişliler sayesinde sistemi açıp kapatmaya yarar. SGA Yapı’nın büyük bir özen ve titizlikle uyguladığı giyotin cam sistemleri, eğimli olarak uygulandığı zeminlerde 3,5 cm’ye kadar ulaşan balance oranıyla diğer sistemlerden daha iyi hizmet vererek oldukça başarılı şekilde yoluan devam ediyor.

Giyotin Cam Kullanım Alanları

Giyotin cam sistemleri, mevcut sistemlerin kullanımından farklı olarak dikey şekilde hareket ettiği için bir ayrıcalığa sahiptir. Oldukça estetik bir görünüme sahip olan sistem, kullanımı açısından da basit bir sistemdir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen sistem, dört mevsim kullanılabilir.

Ayrıca üst düzey ısı ve ses yalıtımı sağlayan sistem, son teknolojiyle üretilen camlar sayesinde şık bir görünüme de sahiptir. Evlerde, dubleks dairelerde ve villalarda manzarası güzel veranda ve balkonlara kurulan cam sistemleri, görüş alanlarını kapatmadan harika bir manzara keyfi sunuyor. Birçok farklı renk seçeneğiyle de uygulandığı ev ya da işyerlerinin görünümüne uyum sağlıyor.

Giyotin Cam Isı Yalıtımı

Giyotin cam sistemleri, istenilen renge ve tasarıma göre şekillendirilen, kış bahçeleri, restoran ya da güzel manzaralı terasları kapatarak yaşam alanı oluşturmayı sağlamak amacıyla kurulan sistemlerdir. SGA Yapı olarak sizler için en uygun cam panelleri kullanarak her alana uygun olarak montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Dört mevsim olarak kullanılabilen giyotin cam sistemleri, polyamid bariyerler sayesinde kışın ısıyı yazın da soğuğu muhafaza ediyor. Kurulduğu her alanda rahatlıkla açılıp kapanan cam paneller oldukça rahat bir kullanım sağlıyor. Üç farklı giyotin cam çeşidimizle istenilen camdan sistemi kurarak montajını yapıyoruz.

  Bize Ulaşın

  Tüm sorularınız ve fiyat teklifi almak için

  Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Adres: Esentepe mah. Ecza Sk. No:4/1 Levent-Istanbul / Turkey

  Telefon: 0212 279 74 79

  E-Posta: info@sgayapi.com
  DİĞER HİZMETLERİMİZ

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.